درباره ما

خلاصه ای از ما

هدف ما به خدمت گرفتن راهکارهای نوین به منظور سهولت در خرید، زمان بندی دقیق و اصالت کالای خریداری شده در محیطی کاملا امن است. با توجه به نیاز مبرم هموطنان عزیز در خصوص کسب اطلاعات، انتخاب و خرید سیم و کابل برق ، گروه وی سی 724 بر آن شد تا با راه اندازی فروشگاهی دیجیتال پیشرو در این عرصه بوده و سعی بر آن گردیده تا هفت روز هفته تمامی نیازهای مشتریان، دراین زمینه اعم از فروش کالا، آموزش، معرفی کالاهای استاندارد و معتبر، اطلاع رسانی بورس، معاملات مس و .... را برطرف سازد.

بدین منظور سعی گردیده تا با تقسیم بندی کالاها بر اساس استانداردهای رایج در گروههای برق، دیتا، تلفن و ابزار دقیق به همراه تصویر و مشخصات کالا امکان دسترسی سریع برای کاربران فراهم گردد. به عنوان مثال گروه برق شامل سه زیر گروه فشار ضعیف، متوسط و قوی می باشد که هر دسته شامل زیرگروههای مریوطه است که با اعمال فیلتر می توان به سادگی به کالای مورد نظر دسترسی پیدا کرد که این روند در خصوص گروههای دیتا، تلفن و ابزاردقیق نیز به همین منوال است.

منوی تولید کنندگان کاربران را به سوی کالایی از یک تولید کننده خاص هدایت می‏کند. در قسمت آموزش تلاش بر این است تا اطلاعات فنی کابلها با توضیحات کارشناسان مربوطه به منظور راهنمایی کاربران جهت به کارگیری محصول مناسب داده شود، تا کاربران به طور کاملا آگاهانه اقدام به خرید کالایی نمایند که از صحت عملکرد آن اطمینان خاطر دارند. منوی ثبت درخواست به کاربران این امکان را می‏دهد تا به منظور تولید کالایی خاص درخواست خود را ثبت نموده تا همکاران این مجموعه از تولید کنندگان اطلاعات تکمیلی را گرفته و در اختیار درخواست کننده قرار دهند.

Our story image

مهارت های ما

تامین کالا
100%
ارسال کالا
80%
تخفیف
90%
احترام به مشتری
80%

منوی بورس کالا شامل اطلاعات بورسهای ایران، لندن و شانگهای است به طوریکه مشتری را به سوی این سایتها به منظور کسب آخرین اطلاعات از قیمت و معاملات صورت گرفته سوق خواهد داد.

تلاش این گروه کاری به این موضوع نیز متمرکز بوده تا علاوه بر اطلاع رسانی، دسترسی آسان به هنگام خرید و اطمینان خاطر از کالای خریداری شده، زمان بندی دقیقی به منظور تحویل کالا نیز لحاظ گردد تا خریداران محترم در زمان مقرر کالا را تحویل گرفته تا در روند کاریشان خدشه‏ای وارد نشود. به منظور آسودگی خیال کاربران وب سایت در محیطی کاملا امن پیاده سازی شده تا کاربران از گزند هر گونه سوء‏استفاده در هنگام پرداخت در امان بوده و با اعمال حداکثری امنیت سعی بر آن شده تا کلیه اطلاعات مشتریان از خطرات احتمالی در امان بوده و دسترسی به اطلاعات کاربران میسر نباشد.

در انتها اینجانب امیر بقاء صاحب امتیاز این مجموعه خواستار ارائه خدماتی متفاوت در راستای پیشنهادات شما می‏باشم، لذا خواهشمند است از منوی تماس با ما، پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را ارسال نمائید.

تولید کنندگان